Kontakt

Základní organizace odborového svazu DOSIA  – pracovníků silničního hospodářství a autoopravárenství Čech a Moravy

 

ČSAD Frýdek-Místek a.s.
Ostravská 264 Pracovní doba jednatele
739 25 Sviadnov a pokladníka:
IČO 72033495 Po, Út, St, Pá …. 8-13 h.
Tel.: 558 922 297, 602 554 912, 777 607 790 Čt  ….. 9-16 h.

Od 4.1.2016 změna předsedy a jednatele ZV OSDOSIA.

 

Kontakty na členy ZV:

jméno středisko funkce email
Foldyna David HS OD předseda david.foldyna@seznam.cz

foldyna@3csad.cz

david.foldyna@oscsad.cz

Kleknerová Hana HS 00 místopředsedkyně hajiga@seznam.cz

hana.kleknerova@oscsad.cz

Wojcik Arkadiusz HS ND a.wojcik@seznam.cz

arkadiusz.wojcik@oscsad.cz

Rak Lubomír HS dílna BOZP Rak.L@seznam.cz

lubomir.rak@oscsad.cz

Onderka Richard HS OD richardbus@volny.cz

richard.onderka@oscsad.cz

Dostál Aleš HS MKD dostaalales@seznam.cz

ales.dostal@oscsad.cz

Popovič Pavel HS MKD popovic.pavel@post.cz

pavel.popovic@oscsad.cz

Soukup Petr jednatel soukup@3csad.cz

petr.soukup@oscsad.cz

 

Revizní komise:

Darja Polochová – předsedkyně – polochova@3csad.cz / darja.polochova@oscsad.cz

Iva Eschnerová – členka – eschnerova@3csad.cz / iva.eschnerova@oscsad.cz

Sojková Eliška – členka – sojkova@3csad.cz / eliska.sojkova@oscsad.cz

 

Zápisy z jednání ZV a ostatní organizační záležitosti: Petr Soukup